Jak pracuji

Co pro Vás mohu a chci udělat

✔ Analýza trhu a konzultace ceny nemovitosti
✔ Příprava nemovitosti k focení - úklid, homestaging (zabydlení nemovitosti)
✔ Nafocení nemovitosti profifotografem
✔ Virtuální prohlídka nebo video
✔ Vypracování půdorysů nemovitosti
✔ Vytvoření vizualizace (ukázky zde)
✔ Inzerce na více než 40 inzertních serverech
✔ Placené reklamy na sociálních sítích, TV a rádio
✔ Prohlídky a prohlídkové dny
✔ Online aukce = navýšení ceny
✔ Kompletní právní servis
✔ Podpis rezervační smlouvy
✔ Zajištění hypotečního úvěru kupujícím
✔ Zajištění úschovy finančních prostředků
✔ Zprostředkování PENB
✔ Podpis kupní smlouvy
✔ Vklad na katastru nemovitostí
✔ Předání nemovitosti - předávací protokol
 

Šetřím Váš čas

Nepatřím mezi makléře, kteří přijdou a nemovitost vyfotografují na telefon, nebo kapesní fotoaparát, dají na internet a tím to pro ně končí. Každou nemovitost prezentuji perfektně připravenou, mám po ruce profesionálního fotografa, dále k  prezentaci nemovitosti připravím půdorysy,  video prohlídku a virtuální 3D prohlídku, vizualizace. Propagace nejen na inzertních realitních serverech, ale také v rádiu a v televizi. Taková nemovitost extrémně rychle upoutá pozornost mnoha zájemců a díky promyšlenému marketingu, je pak rychlý prodej či pronájem nevyhnutelný.

Seznámení a určení ceny nemovitosti

Potkáme se spolu a vyjasníme si vaše představy a požadavky.

  • Jak rychle potřebujete nemovitost prodat?
  • Podrobně se seznámíme s vaší nemovitostí, případně se specifiky lokality, a určíme cenu nemovitosti. 

Příprava nemovitosti a focení

Někdy je potřeba prodeji nemovitosti trochu pomoci. Samozřejmostí je pečlivý úklid, často dojde i na vymalování. Pro maximalizaci zisku z prodeje se toho ale dá udělat mnohem víc. S některými klienty jsem dokonce nemovitost rekonstruovala, většinou si ale vystačíme s tzv. homestagingem. Homestaging je úprava nemovitosti pomocí různých doplňků, květin nebo i menších kusů nábytku. Díky tomu pak na fotkách prostor vypadá útulně a hezky. Pokud nemovitost nelze dostatečně připravit, tak vytvořím vlastní vizualizace (ukázky zde) pro bližší představu potencionálních zájemců.

Profesionální focení nemovitosti

Profesionální focení je samozřejmostí. Vše zařídíme tak, aby se během jednoho homestagingu (aranžování prostoru) stihlo vše nafotit nebo i natočit video.

Virtuální prohlídka nebo video

Kromě fotek můžeme vytvořit i virtuální prohlídku nemovitosti nebo video. Obojí přispívá k vyšší úspěšnosti prodeje a většímu počtu zájemců.

Propagace a reklama

Inzerát pro vaši nemovitost připravím a inzeruji na více než 40 realitních serverech. Díky zázemí M&M realit dokážu vaši nemovitost zobrazit obrovskému počtu lidí.

Kde všude váš inzerát bude?

  • Oslovím poptávající z široká databáze zájemců o bydlení 
  • Více než 40 realitních portálů
  • Placená reklama na Facebooku a Instagramu
  • Reklama v televizi a v několika rádiích

Prohlídky a vyjednávání o ceně

Nebudete se muset o nic starat - veškeré prohlídky mohu absolvovat sama. Prohlídek může být i několik desítek a je mojí zodpovědností vybrat pro vás solidního zájemce, který zaplatí vaši cenu. Během prohlídek i při následné komunikaci se zájemci se nevyhneme pokusům o smlouvání. I proto doporučuji nechat vše na mně - z vašich požadavků necouvnu, protože znám přesnou hodnotu vaši nemovitosti.

Podpis rezervační a kupní smlouvy

Papírování kolem prodeje nemovitosti je hodně, podpisem rezervační smlouvy vše začíná. Aby pro vás byla administrativní zátěž co nejmenší, spolupracuji s advokátní kanceláří a mám nastavené procesy, které eliminují např. rezervaci nemovitosti někým, kdo není dostatečně bonitní.

Všechny smlouvy od advokátní kanceláře
Pečlivě připravené smlouvy připraví vždy na míru advokátní kancelář. Díky tomu máte jistotu, že ze smlouvy nevypadne žádný důležitý odstavec.

O co všechno se postarám?

  • Rezervační smlouva
  • Zajištění úschovy finančních prostředků
  • Kupní smlouva
  • Předávací protokol

Platba, katastr a předání nemovitosti

Peníze za prodej nemovitosti je možné převést pomocí tzv. bankovní úschovy. Zájemce o nemovitost peníze převede do úschovy, já doručím potřebné dokumenty k prodeji na katastrální úřad a nechám zapsat zástavní a vlastnické právo. Jakmile katastr vše zapíše, můžeme nemovitost předat novému majiteli a vám vyplatit peníze z úschovy. 

Zasloužíte si kompletní servis

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Napište mi