Bytová výstavba ŽLEBY

PRODEJ BYTU, Žleby, 3 + kk + balkón, byt č. 9

4 099 000 Kč
Vlastnictví Osobní
Stav nemovitosti Velmi dobrý
Počet podlaží 3
Plocha užitná 69 m2
Lokalita Klidná část obce
Konstrukce Cihla

Byt č. 9 ve třetím nadzemním podlaží domu o užitné ploše 68,92 m² s balkónem 6 m². Dispozice bytu: obývací pokoj 26,81 m² spojený s prostorem kuchyňského koutu, ložnice 11,96 m², druhý pokoj 9,41 m², koupelna s vanou 4,25 m² a samostatné WC. Z obývacího pokoje a z ložnice je vstup balkón. Součástí bytu je jedno parkovací stání u domu. Byt je situován na jihovýchod. Každý byt má vlastní plynový kotel pro vytápění a ohřev vody.

Obec Žleby nabízí kompletní občanskou vybavenost a velmi dobrou dostupnost do Čáslavi (asi 5 minut) či do např. do Prahy (hodina jízdy). Okolí bytu nabízí taková místa, jako je pohádkový zámek Žleby, oboru bílých jelenů, řeku Doubravu nebo cyklostezky pro Vaše výlety. Neváhejte a pořiďte si svůj nový domov nebo víkendové útočiště od ruchu velkoměsta právě zde.

Detaily projektu:

Projekt Byty Žleby má jedenáct bytových jednotek ve dvou nadzemních podlažích a v podkroví.

1. nadzemní podlaží domu: společné prostory, sloužící jako kočárkárna a technické zázemí domu, byt č. 1 a byt č.3 kategorie 2+kk a byt č. 2 kategorie 3+kk. Součástí těchto přízemních bytů jsou zahrádky, přístupné přímo z obývacích prostor bytů. 

2. nadzemní podlaží domu: byt č. 4, byt č.6 a byt č. 7 kategorie 2+kk a byt č. 5 kategorie 3+kk. 

3. nadzemní podlaží domu - podkrovní část: byt č. 8, byt č. 10 a byt č. 11 kategorie 2+kk a byt č. 9 kategorie 3+kk. Dostatečnou výšku a prostory v podkrovních bytech zajišťují dva výrazné pultové vikýře.


Příčky jednotlivých bytů jsou zděné, plovoucí podlahy jsou laminové. Plastová okna bílé barvy s izolačními trojskly. Výkonné kondenzační plynové kotle v každém bytě zajišťují kromě tepla i ohřev teplé vody. Koupelny jsou obloženy dlažbou velkého formátu v přírodních světlých barvách, včetně sanitárního vybavení. Byty kategorie 2+kk mají v koupelnách sprchové kouty, byty kategorie 3+kk mají vestavěné vany. Kuchyňské linky nejsou součástí bytu, jelikož každý má jiný vkus a jinou představu o dokonalé kuchyni. 

Dokončení výstavby a předání bytů je plánováno na jaro - léto  2023.

Všechny nabízené byty mají minimalizované provozní náklady, přitom nabízejí vysoký komfort bydlení a skvělou příležitost, jak propojit aktivní život v blízkosti města a zároveň užívat výhod blízké přírody, památek a sportovního vyžití. 


Vlastnictví Osobní
Stav nemovitosti Velmi dobrý
Počet podlaží 3
Plocha užitná 69 m2
Lokalita Klidná část obce
Konstrukce Cihla