Prodané nemovitosti

PRODEJ BYTU, Žleby, 2 + kk + balkón, byt č. 4

3 334 500 Kč
Vlastnictví Osobní
Stav nemovitosti Velmi dobrý
Počet podlaží 2
Plocha užitná 58 m2
Lokalita Klidná část obce
Konstrukce Cihla

Byt č. 4 v druhém nadzemním podlaží o užitné ploše 57,9 m² s balkónem 3 m². Dispozice bytu: obývací pokoj 28,62 m² spojený s prostorem kuchyňského koutu,  ložnice 13.85 m², koupelna se sprchovým koutem a WC. Z obývacího pokoje vstup na balkón. Součástí bytu je jedno parkovací stání u domu. Byt je situován na jihozápad. Každý byt má vlastní plynový kotel pro vytápění a ohřev vody.

Obec Žleby nabízí kompletní občanskou vybavenost a velmi dobrou dostupnost do Čáslavi (asi 5 minut) či do např. do Prahy (hodina jízdy). Okolí bytu nabízí taková místa, jako je pohádkový zámek Žleby, oboru bílých jelenů, řeku Doubravu nebo cyklostezky pro Vaše výlety. Neváhejte a pořiďte si svůj nový domov nebo víkendové útočiště od ruchu velkoměsta právě zde.

Detaily projektu:

Projekt Byty Žleby má jedenáct bytových jednotek ve dvou nadzemních podlažích a v podkroví.

1. nadzemní podlaží domu: společné prostory, sloužící jako kočárkárna a technické zázemí domu, byt č. 1 a byt č.3 kategorie 2+kk a byt č. 2 kategorie 3+kk. Součástí těchto přízemních bytů jsou zahrádky, přístupné přímo z obývacích prostor bytů. 

2. nadzemní podlaží domu: byt č. 4, byt č.6 a byt č. 7 kategorie 2+kk a byt č. 5 kategorie 3+kk. 

3. nadzemní podlaží domu - podkrovní část: byt č. 8, byt č. 10 a byt č. 11 kategorie 2+kk a byt č. 9 kategorie 3+kk. Dostatečnou výšku a prostory v podkrovních bytech zajišťují dva výrazné pultové vikýře.


Příčky jednotlivých bytů jsou zděné, plovoucí podlahy jsou laminové. Plastová okna bílé barvy s izolačními trojskly. Výkonné kondenzační plynové kotle v každém bytě zajišťují kromě tepla i ohřev teplé vody. Koupelny jsou obloženy dlažbou velkého formátu v přírodních světlých barvách, včetně sanitárního vybavení. Byty kategorie 2+kk mají v koupelnách sprchové kouty, byty kategorie 3+kk mají vestavěné vany. Kuchyňské linky nejsou součástí bytu, jelikož každý má jiný vkus a jinou představu o dokonalé kuchyni. 

Dokončení výstavby a předání bytů je plánováno na jaro - léto  2023.

Všechny nabízené byty mají minimalizované provozní náklady, přitom nabízejí vysoký komfort bydlení a skvělou příležitost, jak propojit aktivní život v blízkosti města a zároveň užívat výhod blízké přírody, památek a sportovního vyžití. 


Vlastnictví Osobní
Stav nemovitosti Velmi dobrý
Počet podlaží 2
Plocha užitná 58 m2
Lokalita Klidná část obce
Konstrukce Cihla