Nikoho nepotřebuji, zvládnu to sám

Chystám se prodat byt. Na tom není nic těžkého. Byt si nafotím mobilem a dám ho na internet.  Realitku nepotřebuji, zvládnu to sám.  Nikoho nepotřebuji, zvládnu to sám

Ale jste na to připraveni? Bude Vás to stát spoustu času a také peněz

Nestačí vyvěsit inzerát na jeden inzertní server. Nemovitost musíte před tím připravit tak, aby působila atraktivně, profesionálně nafotit, perfektně odprezentovat, pak vyřídit spoustu telefonátů nejen od potencionálních zájemců, ale hlavně také od realitních kanceláří. 
Musíte reagovat na všetečné otázky či nabídky zájemců, organizovat prohlídky, prověřovat si zájemce a jejich finanční stav. Většina samoprodejců chce co nejdříve prodat a tak podlehnou tlaku a kývnou na slevu. Tím často přijdou o spoustu peněz. Pak se připravte na veškerou smluvní dokumentaci, zajištění finanční úschovy, zajištění PENB štítku atd. Mohla bych se rozepisovat dál, ale to by bylo na delší povídání.

Zkušený makléř v tom má léta praxe, ušetří Vám nejen čas, ale i když si to zrovna teď nemyslíte, tak i peníze!

Zkušený makléř si nemovitost připraví a nachystá tak, aby mohl pozvat svého oblíbeného profi-fotografa. Fotograf nejen nemovitost nafotí, ale dnes už jsou samozřejmostí záběry z dronu, videoprohlídka a  3D scan nemovitosti.
Makléř má marketingový plán a spoustu možností, jak prodávanou nemovitost dostat co nejvíce mezi lidi. Má široký dosah a tím získává více zájemců na vaši nemovitost.  S nimi vyřídí veškeré telefonáty, zodpoví na otázky a další spekulativní otázky tzv. realitních turistů. Potencionální kupující pozve na tzv. Prohlídkový den.  A to nejdůležitější: Vaši nemovitost neslíbí a neprodá prvnímu zájemci, který se mu ozve. V případě, že je o nemovitost velký zájem, pro Vás makléř může získat i více peněz a to díky licitaci nebo aukci. Veškeré papírování, smluvní dokumentace, finanční úschova apod. je na makléři. A vy se můžete věnovat všemu co máte rádi, v klidu a bez nervů u kávy s nohama nahoře. 

Pokud jste svůj názor změnili a rozhodli se prodej nechat na realitním makléři, oslovte nějakého, který má výborné reference nebo dejte na doporučení od svých známých, projděte si veškeré dostupné informace a dejte také na sympatie. S člověkem, který na Vás bude působit sympaticky a hlavně lidsky, se bude mnohem lépe spolupracovat než s člověkem, který se chová škrobeně, jede si své naučené fráze a bere Vás jako další „kšeft“.

Není to o realitce, JE TO HLAVNĚ O LIDECH!!

Baví mě dělat věci pořádně. Proto se především věnuji prodeji bytů a domů v Kutnohorském a Kolínském kraji, v lokalitě, kterou dobře znám a která je zároveň i mým domovem. Neprodávám desítky nemovitostí najednou, abych se mohla každé naplno věnovat s péčí, kterou si zaslouží.
Zajímá Vás víc? Navštivte můj facebookový profil: https://www.facebook.com/MichaelaKalas nebo mne neváhejte kontaktovat tel. 603 218 844